Ryszard Kałamarz

Trener kl II podnoszenia ciężarów od ponad 20-tu  lat uprawia sporty siłowe. Jest równocześnie czynnym zawodnikiem podnoszenia ciężarów leżąc, strzelectwa sportowego i bocci. Posiada  uprawnienia instruktora  kulturystyki,  trójboju siłowego, nordic walking i bocci. Jest czynnym sędzią podnoszenia ciężarów i bocci. Od 15 lat organizuje i pomaga
w organizacji  zawodów, imprez sportowych na arenie ogólnopolskiej. Jako doświadczony trener osób niepełnosprawnych od 8-miu lat jest wykładowcą w prowadzonych  szkoleniach  przez Biuro Usług Sportowo-Handlowych  ” BUSH ” Gdańsk.


 

Ernest Gardynik

Absolwent AWFiS w Gdańsku, trener kl II w tenisie stołowym  to wielokrotny indywidualny i drużynowy mistrz Polski Niepełnosprawnych, uczestnik największych imprez sportowych – Mistrzostwa Europy w Szwecji, na Słowacji i w Niemczech, Mistrzostwa Świata w Paryżu i na Tajwanie, uczestnik Igrzysk Paraolimpijskich w Sydney 2000, gdzie zajął wysokie 5 miejsce.

Od kilku lat na dobre skupia się na roli trenera zawodników Szansy-Start Gdańsk, z którymi osiągnął kilka znaczących sukcesów. Jego podopieczni zdobyli wiele medali Mistrzostw Polski zarówno indywidualnych, jak i drużynowych. Najlepszym jego zawodnikiem jest  Rafał Lis, zawodnik poruszający się na wózku, uczestnik Igrzysk Paraolimpijskich Ateny 2004, Igrzyska Paraolimpijskie Rio De Janeiro 2016, wielokrotny medalista mistrzostw Europy i Świata. Rafał uzyskał już także  klasyfikację na Igrzyska Paraolimpijskie do Tokio.

Ernest Gardynik oprócz klubowej pracy trenerskiej, prowadzi od kilku lat zajęcia szkoleniowe z dziećmi i młodzieżą. Jako trener klubu sportowego Korona Cedry Wielkie, szkoli młodych adeptów tenisa stołowego.  Jest także organizatorem wielu turniejów tenisa stołowego na Pomorzu, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Od 2019 roku współpracuje z Biurem BUSH prowadząc szkolenia w tenisie stołowym .


Marta Dalecka

Absolwentka  AWF Poznań , wykładowca akademicki Uniwersytetu Zielonogórskiego .

Trener kl II Sportu osób niepełnosprawnych, Instruktor bocci , Nordic Walking, pływania, piłki siatkowej, snowbardu, fitness, i aqva fitness.

Osoba pełna entuzjazmu w pracy i szkoleniu na 1000 %/ tysiąc !!!/ ” Kopalnia wiedzy ” o sporcie osób niepełnosprawnych .

Współpracuje z Biurem BUSH od czerwca 2019